Akce
TRIGOAL
6 546 Kč –35 %
6 546 Kč –35 % 4 255 Kč
Na objednávku do 7 dní (>5 ks)
Bezpečná platba
Bezpečná platba
díky službě Shoptet Pay
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 1500,- Kč
Možnosti platby
Možnosti platby
online, převodem i hotově
Nákup bez registrace
Nákup bez registrace
se standardními cenami

TRIGOAL

Trigoal je nová herní a tréninková pomůcka určená k dosažení vyššího tempa hry, která podporuje kreativitu, radost z fotbalu a učení kratších reakčních časů hráčů během samotné hry. Inovativní třícestná fotbalová branka rychle zapojí hráče do neomezeného množství aplikací a cvičení - od rychlosti a technických dovedností přes budování kreativity v útoku až po učení správné fotbalové mechaniky v obraně.

V naší sadě jsou přítomny nejdůležitější prvky - trojitá branka o rozměrech 18 × 18 palců, tříkilogramové závaží z pryže, silikonové disky pro zónu "No-go" a disky pro "restart", které vymezují hrací plochu. Kromě praktických prvků samotné sady je součástí balení i praktická taška přes rameno, do které se vejde vše potřebné pro hraní Trigoalu.

Koncept hry Trigoal je dvojí. Lze ji hrát pro zábavu nebo pomáhá rozvíjet důležité fotbalové dovednosti. Díky své univerzálnosti ji lze použít při tréninku jakéhokoli pohlaví, na jakékoli úrovni, na jakémkoli povrchu a kdykoli. Od profesionálního klubového fotbalu s manažery a profesionálními hráči, přes amatérské týmy až po hodiny tělesné výchovy na základních školách nebo na vlastní zahradě s přáteli.

Rychle hráče zaujme a má neomezené možnosti využití a cvičení. Zlepšuje vůdčí schopnosti a rozvíjí rychlé rozhodování a kreativitu. Jedinečnost tohoto produktu je ideální pro zlepšení driblingu, střelby, přihrávek, přijímání a obranných herních dovedností - to vše se lze snadno naučit. V celém konceptu je navíc k dispozici více způsobů hry. Od jednoduchých soubojů jeden na jednoho až po týmové zápasy.

Produkt získal certifikát o vývoji od FIFA. Podle federace může Trigoal sehrát klíčovou roli v rozvoji mládežnického a amatérského fotbalu na celém světě a ocenila tento koncept jako zcela inovativní přístup k fotbalu Pro roky 2015-2018 zařadila tento sport do svého Globálního programu pro mládež. Hru si vyzkoušeli i nejmladší hráči Manchesteru United a Blackburnu Rovers a amatérské fotbalové kluby na britských ostrovech. Nyní je již v Polsku a ZINA, jako průkopník v propagaci Trigoalu, vám na našem blogu nabízí soupravu za atraktivní cenu a s ukázkovými cvičeními.

Tato zcela nová a revoluční tréninková metoda vám pomůže rozvinout všechny dovednosti pro hraní fotbalu. Kupte si soupravu Trigoal a vyzkoušejte ji ve všech směrech!

Jméno značky: Zina
Kategorie: Fotbalové příslušenství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: