Ohebná stěna Evo

Akce
Ohebná stěna Evo
4 973 Kč –30 %
4 973 Kč –30 % 3 481 Kč
Na objednávku do 7 dní (>5 ks)
Bezpečná platba
Bezpečná platba
díky službě Shoptet Pay
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 1500,- Kč
Možnosti platby
Možnosti platby
online, převodem i hotově
Nákup bez registrace
Nákup bez registrace
se standardními cenami

Ohebná stěna Evo

Chcete trénovat volné kopy, ale je pro vás obtížné najít správnou překážku? Jste trenér a chcete více upřednostnit práci s pevnými pasážemi hry? A konečně, jste prezidentem fotbalového klubu a hledáte vhodné vybavení pro trénink? S pomocí přichází značka ZINA, která vyvinula zcela novou profesionální fotbalovou stěnu EVO.


Flexibilní stěna se skládá z 1,80 m vysokých umělých fotbalových hráčů vyrobených z odolného a pružného materiálu, které napodobují situaci při zápase. Jsou vynikající pomůckou pro vlastní trénink pevných pasáží hry a především volných kopů. Jejich snadná montáž umožňuje jejich použití v jakékoli části hřiště, přičemž je možné provádět různé varianty jednoho cvičení během jediného tréninku.


Díky technice výroby je tréninková stěna velmi stabilní - nereaguje na vnější povětrnostní podmínky a statečně stojí na svém podstavci dlouhé hodiny. Navíc je dostatečně pružná, aby se ohýbala podle síly a směru míče. Míč, který se od ní odrazí, se chová podobně jako v situaci při zápase.


Upevňovací systém a robustní konstrukce stěny zabraňují jakémukoli poškození. Fotbalová stěna EVO vydrží tisíce nárazů míče a je schopna plnit svou funkci po dlouhou dobu.


Jméno značky: Zina
Kategorie: Fotbalové příslušenství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: